Zámecký areál Dačice

Město Dačice

Město Dačice je malým městečkem, které žije svým spokojeným životem. Jako první dalo v 19. století světu kostkový cukr. Všechny aktuality a úvodní řeč k městu naleznete na oficiálních internetových stránkách. Zde najdete také veřejné zakázky, samosprávu, informace z městského úřadu, městskou policii a mnoho dalších zajímavých odkazů. Úřední hodiny na městském úřadu jsou v pondělí a středu vždy od 08:00 do 17:00. Také v pátek od 08: do 14:00 hodin. V Dačicích má trvalý pobyt hlášeno celkem 7 737 obyvatel. Jde o malé městečko, které je velmi poklidné. Na internetových stránkách se také dočtete, že všechny spolky, které se v Dačicích nacházejí, mohou být zmíněny na městských internetových stránkách.

Samozřejmostí je také pravidelné informavání občanů a odění ve městě. Toto probíhá jednak pomocí internetových stránek a také pomocí městkého bulletinu a dokonce městské televize. Na internetových stránkách města najdete také e – shop. V E – shopu si můžete zakoupit brožury o městě Dačice. Nechybí samozřejmě ani dárkové předměty, jako například historicky balený kostkový cukr, který připomíná významný objev zdejších obyvatel.

Díky nim se kostkový cukr dostal do celého světa. V e – shopu je k vidění a zakoupení velmi mnoho věcí, proto neváhejte a navštivte internetové stránky obce Dačice.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Město Dačice a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.